Veritas SAT kursları Logo
VERITAS SAT Kurs ve Hizmetleri

1. Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı Avrupa , Amerika , Güney Kore , Kanada yı kapsayan ücretsiz eğitim danışmanlık hizmetlerimiz mevcuttur.

2. IB Programları

3. AP Programları

4. ALMANYA Universitelerine Başvuru ve TESTAS Sınavı Hazırlık

5. Creative Writing ( Universite Başvuru Mektupları)

Hizmetlerimiz verilmektedir.

  • SAT Deneme Sınavlarımız

    Veritas SAT Kurslarında Türkiye nin en iyi SAT öğretmenleri görev almaktadır. Bununla birlikte VERITAS Sat kurslarının en iyi öğretmeni SAT Practice Exam dir. Bizde her hafta bir deneme sınavı yapılır. Sınav salonlarımızda Sınav da yaşayacağınız ortam oluşturulur.

    SAT Deneme Sınav Programı
  • SAT 1-1 Kurs Programlarımız; SAT Sınavları Yetenek Üzerine Tasarlanmış Sınavlardır. Sayısal Yeteneğinizin yanı Akademik Okur Yazarlık düzeyinize bakmaktadır. Bu yüzden özellikle Yüksek puan aşamasına gelen öğrencilerimize 1-1 ders programlarını öneriyoruz. Referanslarımız

En merkezi yerlerde Sürekli Deneme Sınavı

Veritas SAT kursları ile başarı

Türkiye de en çok Burslu Öğrenci yollayan kurumuyuz. Bize göre ABD de eğitim istiyorsan sen kötü bir öğrenci değilsin. Burslu gitmelisin En iyi yere gitmelisin. Turistik seyahat isteyorsan Turizm acentaları bu işi yapıyor.

Veritas Olarak bizim hedefimiz öğrencilerin en iyi üniversitelerden kabul almasıdır.

SAT Kurs Programlarımız öğrencinin hedeflerine göre hazırlanmaktadır.

Veritas olarak bireye özel programlarımız bulunmaktadır. Ayrıca SAT deneme sınavları yaparak isteyen öğrencilere yönelik grup programlarıda mevcuttur.

Veritas

Veritas Kursları 2006 yılında Akademisyen bir kadro ile kuruldu. ODTU disiplini ile en seçkin üniversite mezunlarının birlikte kattığı değerler ile başarılar elde etti. Bizim SAT kurslarımız başarı hedefine göre tasarlanmıştır.. Yurt Dışı danışmanlığımız garip garip başvuru dosyalarına dayanmaz. Başarıya dayanır.

En güncel deneme sınavları , en güncel eğitim materyallerini eğitimde kullanırız. SAT kurslarımızı öğrencilerimizin okul ve akademik takvimlerine göre düzenlemekteyiz.

Contact Information

 

     

Veritas, YEDAB Üyesi Bir Kuruluştur
Join our mailing list

Please enter your details

Newsletter: Name Email :