SAT ÖZEL DERS PROGRAMLARIMIZ

SAT Sınavı bir yetenek sınavıdır. Sizin en zorlu şartlarda akademik okuma , akademik düşünce , karar verme, akademik sorgulama ile dikkatiniz ve işlem yeteneklerinizi ölçer. Ayrıca matematik bölümünde teknoloji kullanım bilgileriniz de önemli. Ne zaman teknoloji verimli kullanıp kullanmadığınızı da ölçer.  SAT sınavında sorulara tek tek  baktığınızda sınav kolay görünür. Fakat sınavının bütününe ve kurgusuna baktığınızda Dünya daki  en zor üniversite öğrencisi seçme sınavlarından biridir. 

 

SAT Özel Ders Çalışmalarımız teke tek (1-1) olarak yapılır. Kurslarımızda veya denemelerde 1400 üzerinde alanlara kesinlikle SAT derslerini 1-1 almalarını öneririz. Çünkü artık işin rengi değişmiştir. Hedef 1600 dür. Hedef Dünya nın en iyi üniversiteleridir. 

Veritas SAT Özel Ders Çalışmaları Sürekli SAT Deneme Sınavlarına Dayanır. SAT Practice Exam SETI :. Biz her hafta Sat Deneme Sınavı yapıyoruz. Bu sınavlarımız gerçek ve geçmiş yılların SAT Past Exam setlerinden oluşmaktadır..

Öğrenciler Sat Kurs Sınav Salonlarımızda sürekli SAT Sınav Ortamlarını hazırlamaktayız. Öğrencilerin sınav ortamını her hafta yaşamasını istiyoruz. SAT Deneme Sınavlarımız ile sürekli seviyelerini takip ediyoruz. Zayıf noktalarını görüyoruz.

Deneme sınavlarını  her hafta değerlendirerek öğretmenlerimizin ve öğrencimizin performansını takip ediyoruz.  Öğretmen değişiklikleri , farklı bakışları öğrenci ile ekleyebiliyoruz.

Her ders sonunda öğretmen veriminin ölçülmesine yönelikte anket yapılıyor.  Eğer öğrenci memnuniyeti yok ise kesinlikle ücret alınmamaktadır.

SAT ÖZEL DERS PROGRAMI

SAT 1-1 DERS PROGRAMI Süre SAT English SAT Math Fiyat -
Başlayan Fiyatlar
Silver mode öğretmen Fiyatları
SAT Grup Üst Seviye  (1300 üstü olanlar) 30 Ders 20 Ders 10 Ders 6000
SAT Grup ( Yeni Başlayanlar -Grup-) 40 saat 20 saat 20 Saat 8000
SAT HARD English (Yeni Başlayanlar --Grup--) 40 Saat 40 Saat -- 8000
SAT Math ( Yeni Başlayanlar Grup) 40 Saat ----- 40 Saat 7000
Yukarıdaki fiyatlar Silver MODE öğretmenler ile yapılan paket ders fiyatlarıdır.  GOLD ve PRIME Öğretmenlerimizin fiyatları farklıdır.

Comments

Name :Hakan YILDIRIM

Email :yildirimhakan@gmail.com

School :KOC

Comments :Merhaba Sadece Deneme sınavlarınıza girebilir miyim ?

Name :Yavuz Cemal Önem

Email :yavuzcemal99@gmail.com

School :Kabataş Erkek Lisesi

Comments :Kursunuz hakkında daha ayrıntılı bilgilendirilmek istiyorum ve deneme sınavının girmek istiyorum

Write A Comment

 
 
 
 
 
AAA
Contact Information
Join our mailing list

Please enter your details

Newsletter: Name Email :