SAT FİZİK ÖZEL DERS PROGRAMLARIMIZ

SAT FİZİK sınavı özellikle mühendislik bölümlerini tercih edecek öğrenciler için aranan sınavlardır. Sınavın içeriğinde fizik konuları Türkiye Lise müfretadı ile benzerlik gösterirmektedir.

 Sat Physics 2 Subjects ; SAT Physics konuları için detaylı bilgileri alabilirsiniz  Veritas bünyesinde SAT Fizik Dersleri bire bir veya iki kişilik gruplar halinde işlenir. Grup dersi isteyen arkadaşını getirmek zorundadır. Veritas ın kendi hazırladığı kaynaklar ile SAT Fizik derslerini vermektedir.  Veritas SAT Fizik öğretmenleri aynı zaman da AP ve IB sertifikalı öğretmenlerdir.

 

SAT Fizik Kaynak Kitaplarını öğrencilerimize tedarik etmekteyiz. Tüm yayınlara sahibiz. Öğrencilerimize biz tedarik etmekteyiz.  

SAT Fizik Derslerimizi Grup veya  Özel Ders olarak alabilirsiniz. 

Veritas 'ın tüm çalışmaları gibi SAT Fizik çalışmaları da deneme sınavlarına dayanmaktadır. Konuları ince detaylarına kadar anlatırız, hızlı bitmesini sağlarız. Ardından bitirme bol bol deneme sınavı çözdürme. Özellikle sınav salonlarımızda deneme sınavları çözülmesni isteriz. . SAT Physics Practice Exam SETI :. Bu testler için bulunması en zor olan SAT Fizik geçmiş yılların Gerçek Sınavlarından oluşan deneme sınavlarımızda mevcuttur.

 

SAT Fizik  Sınavından hedefimiz 800 de 800 de.

Türkiye deki en etkili ve başarılı SAT Fizik kursuyuz. SAT Fizik Dersleriniz IB Examiner veya AP Öğretmenlerindende alabilmektesiniz.

SAT Fizik Derslerimiz Alan Ögrencilerimiz;

Öncelikle Robert ve Üsküdar Amerikan Lisesi Programlarına uygun olarak SAT Fizik derslerini vermekteyiz. Ayrıca KOC lisesi başta olmak üzere IB programları alan öğrencilerin IB Fizik HL ve SL programlarına yönelikte düzenlenebilir. ögrencilerimizin başarıları

SAT Fizik Ögretmenlerimiz ;  SAT ÖZEL DERS ögretmenlerimiz.

Şükrü Yiğit : ODTU matematik 94 mezunu. LSE Yüksek Lisans. 14 yildir SAT matematik dersleri vermektedir.
Bekir : Boğaziçi Fizik mezunu. SAT Fizik , IB Fizik ve AP Fizik derslerinde uzmandır.
Alkor : Boğaziçi Fizik mezunu. SAT Fizik , IB Fizik ve AP Fizik derslerinde uzmandır.
Chris Trohnik : MIT Math & Econ Gradute 2012: 14 AP sınavından 5 almıştır. SAT subjects  Math, Phy, Chem  sınavlarından 800 de 800 almıştır. MIT üniversitesine kabul edilmiştir.

Thomas McGrager  : Columbia  Math  2013.  AP Calculus BC, AP PHY C ,AP CHEM sınavlarında 5 . SAT subjects  Math, Phy, Chem  sınavlarından 800 de 800 almıştır. Columbia  üniversitesine kabul edilmiştir.

Ramazan : Uludağ Universitesi. ABD Fizik Eğitimi. SAT - IB Fizik , AP Fizik eğitimleri
Gökhan : İstanbul Universitesi. SAT - IB Fizik , AP Fizik eğitimleri
Veysel : İstanbul Universitesi. SAT - IB Fizik , AP Fizik eğitimleri
 

SAT Fizik ÖZEL DERS PROGRAMI

SAT 1-1 DERS PROGRAMI Süre SAT Fizik Fiyat -
Başlayan Fiyatlar
Silver mode öğretmen Fiyatları
SAT Fizik Paketi 15 saat 10 Ders 2000
SAT Fizik Paketi 15 saat 10 Ders 2000
SAT Fizik ( IB Fizik ile Birlikte) 40 Saat 40 Saat 7000
Yukarıdaki fiyatlar Silver MODE öğretmenler ile yapılan paket ders fiyatlarıdır.  GOLD ve PRIME Öğretmenlerimizin fiyatları farklıdır.

SAT Fizik DERSİ ALAN ÖĞRENCİLERİMİZ

SAT Fizik ILE İLGİLİ SORULAR VE YANITLAR

Comments

Write A Comment

 
 
 
 
 
AAA
Contact Information

 

     

Veritas, YEDAB Üyesi Bir Kuruluştur
Join our mailing list

Please enter your details

Newsletter: Name Email :